Repertuar

w Zieloną gramy - Kamila Goik

Data wydarzenia:
09 Lipiec 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

w Zieloną gramy z ArcelorMittal Poland

Drugi z klasycznego cyklu koncetów plenerowych w Zieloną gramy. 9 lipca o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona przy akompaniamencie fortepianu Małgorzaty Wilgi wystąpi Kamila Goik

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza. Sobotnie koncerty odbywać się będą zawsze o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

Kamila Goik - sopranistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu, laureatka wielu konkursów, m. in. I Międzynarodowego Konkursu im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Debiutowała na deskach Opery Śląskiej. Ponadto występowała we współpracy z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Śląskiej, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Zabrzańskiej, Śląską Orkiestrą Kameralną oraz Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

SPONSOR: