Repertuar

w Zieloną gramy - Duet harfowy Sikora & Mrozek - Dąbrowska Akcja Lato 2023

Data wydarzenia:
16 Lipiec 2023 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Pierwszy z dwóch koncertów cyklu w Zieloną gramy, który odbędzie się 16 lipca o 17:00 w Parku Zielona - w ramach Dąbrowskiej Akcji Lato 2023. Tego dnia na plenerowej scenie wystąpi duet harfowy - Małgorzata Sikora i Paulina Mrozek!

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

Gosia Sikora i Paulina Mrozek w swoim repertuarze łączą utwory klasyczne, muzykę filmową oraz hity muzyki rozrywkowej. Uczestnictwo w koncercie jest w tym wypadku szansą na pożenienie edukacji muzycznej z przedniej klasy rozrywką.

WSTĘP WOLNY
W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. (Liczba miejsc ograniczona)