Repertuar

w Zieloną gramy - Bartłomiej Fraś & Julianna Vinci

Data wydarzenia:
24 Lipiec 2021 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

24 lipca o 18:00 w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej zobaczymy i usłyszymy niezwykły muzyczny duet - Bartłomieja Frasia i Juliannę Vinci, którzy wystąpią w Kręgu Tanecznym w ramach cyklu w Zieloną gramy!

w Zieloną gramy to cykl koncertów plenerowych organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia i miasto Dąbrowa Górnicza. Sobotnie koncerty odbywać się będą zawsze o 18:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona. Każdy z nich prezentować będzie przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku.

Duet Bartłomiej Fraś i Julianna Vinci to zadziwiająca profesjonalizmem muzyczna para wiolonczelistki i skrzypka, zyskująca międzynarodowe uznanie. Są laureatami czołowych nagród na wielu konkursach w Polsce i za granicą między innymi w Londynie, Salzburgu i Atenach. Swoje umiejętności w zakresie gry solowej oraz kameralistyki doskonalili pod okiem uznanych pedagogów takich jak Zakhar Bron, Pinchas Zukerman, Gidon Kremer, Amanda Forsyth, Alexander Gebert, Danjulo Ishizaka, Maria Szwajger-Kułakowska, Marek Moś, Paweł Głombik, Konstanty Andrzej Kulka i Martyna Pastuszka. Nieco ponad godzina spędzona w towarzystwie zespołu to szansa na pogłębienie wrażliwości i estetyczną ucztę.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.