Repertuar

w Zieloną gramy - Adam Snopek: Stand-up przy fortepianie

Data wydarzenia:
06 Sierpień 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Pierwszy z koncertów plenerowych w ramach II Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka! 6 sierpnia o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona będziemy świadkami Stand-up'u przy fortepianie w wykonaniu Adama Snopka!

Sierpniowa odsłona cyklu w Zieloną gramy pod szyldem II Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka to koncerty plenerowe prezentujące przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku. Koncerty odbywać się będą w każdą sobotę sierpnia o g. 17:00. Organizatorami II MF im. Michała Spisaka Pałac Kultury Zagłębia oraz miasto Dąbrowa Górnicza.

Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance’u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki „Pieski małe dwa”, poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.