Repertuar

w Zieloną gramy - Adam Snopek: Stand-up przy fortepianie | PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
06 Sierpień 2022 godz. 17:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

INFORMUJEMY, ŻE NINIEJSZE WYDARZENIE ZOSTAJE PRZENIESIONE DO SALI TEATRALNEJ PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA ZE WZGLĘDU NA NIEPEWNĄ PROGNOZĘ POGODY. 

Pierwszy z koncertów plenerowych w ramach II Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka! 6 sierpnia o 17:00 w Kręgu Tanecznym Parku Zielona będziemy świadkami Stand-up'u przy fortepianie w wykonaniu Adama Snopka!

Sierpniowa odsłona cyklu w Zieloną gramy pod szyldem II Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka to koncerty plenerowe prezentujące przyjemną muzykę kameralną w wykonaniu młodych i utalentowanych artystów. Głównym założeniem cyklu jest zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom miasta, regionu i województwa, korzystając z pięknych przestrzeni dąbrowskiego parku. Koncerty odbywać się będą w każdą sobotę sierpnia o g. 17:00. Organizatorami II MF im. Michała Spisaka Pałac Kultury Zagłębia oraz miasto Dąbrowa Górnicza.

Stand-up przy fortepianie, czyli „Od Bacha do AC/DC” – połączenie stand-upu, performance’u i koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci. Numerem specjalnym koncertu będą wariacje w stylu jazzowym na temat Concerto Giocosso Michała Spisaka.

Wykonawca:
Adam Snopek – fortepian, prowadzenie

W programie:
Mack The knife – Kurt Weill
Lade Be Good – George Gershwin
Milord – Monnot Marguerite
Wehikuł Czasu – Adam Otręba
Black Or White – Michael Jackson
When I Fall – Victor Young
Wspomnienie – Marek Sart
Róbmy swoje – Ryszard Wasowski
New York, New York – John Kander
Por Una Cabeza – Carlos Gardel
oraz wariacje na temat Concerto Gioccoso Michała Spisaka

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Pałacu Kultury Zagłębia.

                                                    SPONSOR KONCERTU: