Repertuar

Vademecum & Sztywny Pal Azji - koncert

Data wydarzenia:
24 Wrzesień 2023 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Przedsprzedaż (do 15.09.2023): 59 zł | 69 zł | 79 zł
Ceny biletów po 15.09.2023: 79 zł | 89 zł | 99 zł

24 września o 17:00 na scenie głównej Pałacu Kultury Zagłębia zagrają Vademecum i Sztywny Pal Azji

Koncert zespołów Vademecum i Sztywny Pal Azji to wyjątkowe wydarzenie muzyczne przyciągnie fanów obu zespołów, a także miłośników polskiej muzyki rockowej. Pałac Kultury Zagłębia to doskonale znane miejsce, które od lat gości zarówno kultowych wykonawców jak i młode, obiecujące gwiazdy sceny muzycznej. To niezwykła przestrzeń, która zapewni odpowiednią atmosferę i akustykę, gwarantując niezapomniane wrażenia dla wszystkich obecnych na koncercie.

  • Vademecum to młody i bardzo obiecujący zespół, który szybko zdobył sympatię publiczności
  • Sztywny Pal Azji to już legenda polskiej sceny rockowej. Zespół powstał w latach 80-tych i od tamtej pory zachowuje swoją oryginalność, przyciągając tłumy na koncertach. Ich charakterystyczne brzmienie post-punkowe i rockowe melodie wciąż cieszą się ogromnym uznaniem.

Oba zespoły przygotują specjalne setlisty, które będą zawierały zarówno nowe utwory, jak i niezapomniane klasyki, dzięki czemu publiczność będzie miała okazję na pełne emocji i nostalgii muzyczne przeżycia. To niezwykłe wydarzenie muzyczne z pewnością zapadnie w pamięć zarówno fanom obu zespołów, jak i wszystkim, którzy zdecydują się dołączyć do tego muzycznego święta w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Koncert Vademecum i Sztywnego Pala Azji to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania doskonałej muzyki, ale także wspólnego przeżycia wyjątkowego momentu w historii polskiej sceny muzycznej.

LINE-UP:

16:30 - otwarcie bram
17:00 - Vademecum
18:30 - Sztywny Pal Azji

ORGANIZATOR:

Zespół Vademecum

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia