Repertuar

UWAGA! WYDARZENIE ODWOŁANE Balet "Giselle" - Ukrainian Classical Ballet

Data wydarzenia:
07 Marzec 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter: 149 zł | 159 zł
Balkon: 99 zł | 129 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów na to wydarzenie

SZANOWNI PAŃSTWO Z PRZYCZYN LOSOWYCH, NIEZALEŻNYCH OD PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA, DZISIEJSZE WYDARZENIE ZOSTAJE ODWOŁANE. W SPRAWIE ZWROTU ZA BILETY PROSIMY O KONTAKT Z BILETERIAMI, NA KTÓRYCH DOKONALI PAŃSTWO ZAKUPU. 

Zapraszamy na wspaniałe przedstawienie "Giselle", które zostanie zaprezentowane na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia 7 marca 2024 r.!
 

"Giselle" to ujmujący balet romantyczny, który zachwyca publiczność swoją delikatną i wzruszającą historią. Opowieść rozgrywa się w dwóch aktach i opowiada o miłości, poświęceniu i transcendencji.

Wybierz się w fascynującą podróż do świata romantyzmu, namiętności i magii wraz z tym zachwycającym arcydziełem baletu klasycznego.

"Giselle" to bez wątpienia arcydzieło twórcze, które od wieków oczarowuje widzów. Inspirowany niemieckimi legendami ludowymi, balet opowiada historię młodej i zmysłowej wiejskiej dziewczyny Giselle, która zakochała się w piękności przybywającego młodego księcia Alberta. Ale jaka jest cena jej namiętności? Jakie tajemnice skrywa świat Wilis - dusz zmarłych narzeczonych, i czy prawdziwa miłość może przezwyciężyć śmierć?

Spektakl "Giselle" nie tylko zaoferuje widzom niesamowite wykonanie tancerzy baletowych, którzy doskonale oddadzą złożoność i emocje tej historii, ale także zachwyci barwnymi dekoracjami i imponującymi kostiumami, tworzącymi magiczną atmosferę na scenie.

Nie przegapcie wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świecie romantyzmu i magii, który przedstawi balet "Giselle". Przyjdźcie i cieszcie się niezapomnianym sztuką klasycznego tańca razem z Ukrainian Classical Ballet!

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST ArtPartner sp - Ivan Zhuravlov - Artistic director of Ukrainian Classical Ballet.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia