Repertuar

Upiór w kuchni - spektakl | PRZEŁOŻONY NA 9.04.2022

Data wydarzenia:
11 Grudzień 2021 godz. 17:30
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
100 zł | 110 zł | 120 zł

INFORMUJEMY, ŻE SPEKTAKL ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA 9 KWIETNIA 2022 R. BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ. 

Spektakl "Upiór w kuchni" obędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia 11 grudnia 2021 9 kwietnia 2022 roku dwa razy - o godz. 17:30 oraz 20:30.

Kto nie pamięta słynnego Teatru Sensacji "Kobra", który gromadził w poniedziałkowe wieczory przed telewizorami miliony widzów? Jedną z jego najpopularniejszych premier był spektakl "Upiór w kuchni" Janusza Majewskiego z 1993 roku z Ireną Kwiatkowską w roli tytułowej. O spektaklu: Morderstwo doskonałe podobno nie istnieje, ale próbować warto, bo kto by podejrzewał dystyngowaną angielską damę i jej sympatyczną córkę o zakopywanie kolejnych ofiar w piwnicy? Uruchamiając całą machinę teatralnej iluzji, wykreujemy niezwykłą surrealistyczną przestrzeń pełną niespodzianek, nowatorskich rozwiązań scenograficznych i zaskakujących zwrotów akcji, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy. 

Obsada:
Maria Pakulnis
Andżelika Piechowiak
Krzysztof Kiersznowski
Mirosław Zbrojewicz
Sebastian Konrad
Jerzy Bończak
Michał Piela/Maciej Wierzbicki
Sławomir Orzechowski

Wydarzenie finansowane z Funduszu wsparcia kultury.

Przed zakupem biletów, prosimy o zapoznanie się regulaminem korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia w czasie pandemii koronawirusa, dostępnym TUTAJ.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia