Repertuar

TU/Etiuda zimowa - koncert zespołu LemON

Data wydarzenia:
16 Listopad 2017 godz. 19:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter normalny - 85 zł
Parter ulgowy - 76,50 zł
Balkon normalny - 75 zł
Balkon ulgowy - 67,50 zł

Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze. Obok TU zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty Etiuda Zimowa! Koncert zespołu LemON już 16 listopada o godzinie 19:30 w Pałacu Kultury Zagłębia.

Trasa TU/Etiuda Zimowa to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej, a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością. Tylko na jesienno-zimowej trasie zespołu możecie wygodnie usiąść i delektować się muzyką płynącą ze sceny. To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się, z czego wynika jego fenomen.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia