Repertuar

Telewizja kłamie - spektakl

Data wydarzenia:
24 Listopad 2023 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
110 zł | 120 zł | 130 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

Telewizja kłamie to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Zapraszamy 24 listopada do Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Artyści wystąpią dla Państwa dwa razy – o godz. 17:00 i o 20:15.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop...i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się... ze śmiechu!!

OBSADA:

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz / Paweł Góral jako Krzysztof Wybisz,
Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,
Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST AGENCJA ARTYSTYCZNA COPA.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia