Repertuar

Ta najważniejsza chwila - Mariusz Kalaga & Bernadeta Kowalska

Data wydarzenia:
18 luty 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 60 zł
Balkon - 40 zł

Koncert Ta najważniejsza chwila, to specjalny koncert dąbrowskiej gwiazdy muzyki pop i country, mistrza szlagierów - Mariusza Kalagi oraz gwiazdy śląskiej sceny muzycznej - Bernadety Kowalskiej wraz z muzycznymi przyjaciółmi. Muzyczna uczta odbędzie się 18 lutego o 19:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia.

Mariusz Kalaga - piosenkarz obdarzony głosem o dużej skali, uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą m.in. we Włoszech, Francji, Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Turcji, Algierii i USA. Znany publiczności z programów Gala piosenki biesiadnej i Imiennik Dwójki Zbigniewa Górnego. Stały uczestnik (od 17 lat) Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie. Dawniej organizator i producent artystyczny wszelkich inicjatyw muzycznych Pałacu Kultury Zagłębia m.in. Międzynarodowego Pikniku Country w Dąbrowie Górniczej (16 edycji), czy cyklu spotkań i koncertów Z muzyką bliżej Europy.

Bernadeta Kowalska - jedna z najbardziej popularnych i lubianych wokalistek śląskiej piosenki. Jej utwory można stale usłyszeć i zobaczyć w śląskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Od najmłodszych lat ciągnęło ją do muzyki, choć jej wyuczonym zawodem jest krawcowa, a wybranym - rolniczka. W ubiegłym roku świętowała swoje 10-lecie kariery artystycznej. W 2011 roku została nagrodzona przez Sejmik Śląski Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

Organizator:
Impresariat artystyczny Max Mario - Mariusz Kalga
Oficjalna strona: kalaga.com.pl
Kontakt: mariuszkal@tlen.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia