Repertuar

Szalone nożyczki - spektakl

Data wydarzenia:
11 Czerwiec 2022 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna
Ceny biletów: 
Parter - 100 zł | 110 zł
Balkon - 80 zł

Spektakl "Szalone nożyczki" obędzie się w Pałacu Kultury Zagłębia 11.06.2022 o godz. 16:00.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

"Szalone nożyczki" to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym "Top of the Top"!

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki". Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Obsada:

  • Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
  • Barbara Markowska - Dominika Gwit
  • Antoni Wzięty - Leszek Stanek
  • Michał Tomasiak - Maciej Wilewski
  • Edward Wurzel - Alan Andersz
  • Pani Dąbek - Urszula Dębska/ Joanna Kupińska

 

ORGANIZATOR
TOMMA Tomasz Marcin Majczak
tomaszmarcinmajczak@gmail.com
603 410 411

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia