Repertuar

Sylwester 2015/2016

Data wydarzenia:
31 Grudzień 2015 godz. 22:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Szampańska Noc Sylwestrowa tuż tuż. W tym roku po raz kolejny zapraszamy na Plac Wolności przed Pałacem Kultury Zagłębia na wieczór pełen wrażeń. Świętujących nadejście Nowego Roku rozgrzeje DJ Julek, a następnie na scenie pojawi się się zespół Poparzeni Kawą Trzy. O północy wystrzałową atmosferę zapewni wszystkim pokaz fajerwerków.

Szczegółowy program:

  • 22:00 -  DJ JULEK
  • 23:00 - ZESPÓŁ POPARZENI KAWĄ TRZY
  • 00:00 - POKAZ FAJERWERKÓW
  • 00:10 - 01.00 -  DJ JULEK

Poparzeni Kawą Trzy – polski zespół pop rockowy założony w 2005 roku,  przede wszystkim przez dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Muzyka zespołu jest mieszaniną wielu stylów muzycznych takich jak rock, punk i ska. W zespole zobaczyć można między innymi Wojciecha Jagielskiego oraz Jacka Kreta. Autorem większości tekstów jest Rafał Bryndal.

1 stycznia 2011 roku, zespół wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Musculus Cremaster". 5 czerwca tego samego roku wzięli udział w koncercie TOPtrendy, gdzie zdobyli nagrodę dziennikarzy. W sierpniu 2011 roku wział udział w konkursie Przebojem na antenę, który odbywa się corocznie w Hajnówce. Zdobył nagrodę główną w postaci 3000 zł oraz sesję nagraniową ufundowaną przez prezesa Polskiego Radia Białystok. W 2012 roku zespół startował w konkursie na polski przebój Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ich piosenka zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki. 1 grudnia 2013 roku ukazał się drugi album studyjny grupy, zatytułowany Wezmę Cię". Wydawnictwo zawiera między innymi utwór „Byłaś dla mnie wszystkim", który osiągnął duży sukces. 31 maja 2014 roku zespół ponownie wystąpił w ramach festiwalu TOPtrendy, nominowany w konkursie Największe przeboje roku.

Źródło: wikipedia.pl

 

Źródło: YouTube.com

Zapraszamy.