Repertuar

Strofy z Piwnicy - Marta Tadla z piosenkami Kofty, Osieckiej i Grechuty

Data wydarzenia:
25 luty 2018 godz. 17:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł

Znakomite utwory autorstwa Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej oraz Marka Grechuty usłyszymy w koncercie pt. Takiej miłości Wam życzę w ramach cyklu Strofy z Piwnicy. Zauroczona wyjątkowością tych piosenek aktorka i pieśniarka Marta Tadla postanowiła je zaśpiewać raz jeszcze we własnej interpretacji. Wybrała kilkanaście najpiękniejszych m.in. W dziką jabłoń cię zaklęłam, Tylko mnie poproś do tańca, Paryskie Tango czy Kochankowie z ulicy Kamiennej, które usłyszymy 25 lutego o godz. 17:00 w Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Aktorce towarzyszyć będzie młody i utalentowany muzyk, aranżer Radosław Michalik.

Marta Tadla - aktorka, wokalistka, od kilkunastu lat związana z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Jest laureatką dwóch Złotych Masek, nagrody im. Leny Starke, nagrody Prezydenta Miasta Gdyni na II Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni, wyróżnienia za rolę drugoplanową w musicalu Oliver na III Festiwalu Teatrów Muzycznych w Gdyni.

Radosław Michalik - absolwent Katowickiej Akademii Muzycznej w Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Kompozytor i autor tekstów. Od 2011 roku związany z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Laureat krajowych festiwali nurtu poetyckiego. W 2006 roku otrzymał główną nagrodę na 42. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia