Repertuar

The Strings - spektakl

Data wydarzenia:
24 Kwiecień 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
80 zł - 110 zł
Bilety dostępne także na: copa.pl/dabrowa-gornicza

INFORMUJEMY, ŻE DECYZJĄ ORGANIZATORA NIEDZIELNY SPEKTAKL "THE STRINGS" ODBĘDZIE SIĘ PLANOWO 24 KWIETNIA O 19:00.

ORGANIZATOR
COPA Agencja Artystyczna
www.copa.pl
ul. Żeglarska 31
66-400 Gorzów Wielkopolski

Przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki - "The Strings" na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 24 kwietnia o 19:00!

"The Strings" - musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się, będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie. To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego "The Strings" - pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się, będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym. Gwarantujemy świetną, dwugodzinną zabawę!

Uwaga! Spektakl i utwory w nim zawarte uzależniają!

Występują:
Wojciech Brzeziński
Michał Koterski
Bartosz Żukowski
Krzysztof Wieszczek
Piotr Borowski

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia