Repertuar

Strażak Sam - spektakl dla dzieci / ZMIANA GODZINY

Data wydarzenia:
10 Październik 2021 godz. 10:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
60 zł | 70 zł | 80 zł | 95 zł
wstęp bezpłatny dla dzieci do 2. roku życia - dziecko wchodzi na bilet opiekuna, który trzyma je na kolanach

W związku ze zmianami produkcyjnymi ulegną zmianie godziny rozpoczęcia spektakli "Strażak Sam na Żywo" 10.10.2021 w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Przedstawienie o godzinie 9:00 rozpocznie się o godzinie 10:00. Przedstawienie o godzinie 11:30 rozpocznie się o godzinie 12:30.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność - nie trzeba ich wymieniać. Za utrudnienia przepraszamy! Czekamy na spotkanie z Państwem w Pałacu Kultury Zagłębia. Do zobaczenia!

 

Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Jednym z ich przystanków będzie Pałac Kultury Zagłębia. Spektakle odbędą się 10 października o godzinie 10:00 i 12:30.

Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Na scenie zobaczycie wszystkie najważniejsze postacie z bajki: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykłe przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu
i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia
i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się, jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Głosów bajkowy postacią użyczają:
Strażak Sam - Tomasz Błasiak
Norman - Brygida Turowska
Penny - Milena Staszuk
Steele - Stefan Knothe
Elvis - Łukasz Talik

ORGANIZATOR
Good Walk
531 010 008

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia