Repertuar

Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku - spektakl dla dzieci

Data wydarzenia:
03 luty 2024 godz. 10:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
105,50 zł | 89,67 zł | 73,85 zł | 58,02 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

3 lutego o godz. 10:00 serdecznie zapraszamy na nowe, muzyczne widowisko - Przygoda na Biwaku.  Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 70 tys. widzów!

To wyjątkowa okazja dla dzieci do spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!

Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościły już w ponad 50. miastach. Występujemy tylko w salach teatralnych gwarantujących dzieciom doskonałą widoczność. Zapraszamy na nowe przygody Po każdym spektaklu, jeden z bohaterów, pozuje do grupowych zdjęć z uczestnikami na ściance pamiątkowej.  Nie przegapcie Strażaka Sama w Waszym mieście. 

Głosów bajkowym postacią użyczają:
Strażak Sam - Tomasz Błasiak
Norman - Brygida Turowska
Penny - Milena Staszuk
Steele - Stefan Knothe
Elvis - Łukasz Talik

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST GOOD WALK.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia