Repertuar

Stanisława Celińska - koncert

Data wydarzenia:
11 Listopad 2023 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
70 zł | 80 zł
Dostępne online oraz w kasie PKZ

11 listopada, z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy na koncert muzyki polskiej! Bądźcie z nami o godz. 18:00 w Sali Teatralnej PKZ.

WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA - BILETY MOŻNA NABYĆ ONLINE ORAZ W KASIE PKZ.

Stanisława Celińska znana jest szerokiej publiczności głównie za sprawą fantastycznych drugoplanowych ról filmowych i teatralnych. W dekadzie lat 70-tych była jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych gwiazd polskiego kina. Przez lata związana była głównie z teatrami warszawskimi – współpracowała m.in. z Krzysztofem Warlikowskim.  Ogromny potencjał aktorski sprawiał, że z wyczuciem i ogromną pasją kreowała kinowe epizody, role komediowe ( "Galimatias, czyli Kogel-mogel II”, „Alternatywy 4”, „Pieniądze to nie wszystko”) , jak i postaci wewnętrznie skupione, pełne prostoty  („Faustyna").

Obecnie zdobywa serca publiczności jako wokalistka i poetka. Jej wyjątkowe, emocjonalne interpretacje tekstów poetyckich oraz empatia i charyzma sceniczna sprawiają, że nazywa się ją artystką kompletną. Jej ostatnia płyta pt. „Przytul” jest reakcją na współczesny, brutalny świat. To płyta przytulająca, kojąca, dająca nadzieję. Podczas koncertu artystka zaprezentuje także  utwory z poprzednich albumów:  „Atramentowej…”, „Malinowej…”, „Jesiennej…”.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia