Repertuar

Stand-up - Wojciech Pięta, Przemek Grajny i Piotr Przytuła | WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

Data wydarzenia:
24 Maj 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
35 zł | 40 zł
Bilety dostępne wyłącznie na kupbilecik.pl

INFORMUJEMY, ŻE NINIEJSZE WYDARZENIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA INNY, JESZCZE NIEZNANY TERMIN. BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ - W PRZYPADKU CHĘCI ZWROTU BILETÓW PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM (INFORMACJE PONIŻEJ).

Już 24 maja o 19:00 na scenie PKZ Domu Kultury Ząbkowice - podczas wieczoru komediowego - wystąpią przed Wami:

Wojtek Pięta
Na scenie od lat, jeden z pionierów stand-upu krakowskiego, filar ekipy Comedy Lab a przede wszystkim dobry ziomek, na którego można zawsze liczyć. O tych i innych aspektach swojej natury opowie w ramach nowego programu "Zrzutka na alimenty". Dowiecie się między innymi o trudnej tranzycji ze stanu kawalerskiego do stanu żonatego, a wyjątkowa sceniczna energia Wojtka zapewni Wam niezapomniane wrażenia.

Przemek Grajny
Człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Gdyby mu wszystko wychodziło, stałby się Ryanem Goslingiem południowej Polski. Na scenie od 2019 roku, jak sam stwierdza "najgorsze jest pierwsze osiem lat". Nie licząc open-mica nagranego butelką po Bystrzance, debiutował w sieci programem "Homme fatale", który zebrał doskonałe recenzje oraz dwie gwiazdki Dębicy. Wystąpił w 1 z 10, kandydował do rady powiatu, napisał dwie książki, latał na smokach. Ale to jest "ani w imię ojca", perspektywy są szersze. Zapraszam, będzie świetnie!

Piotr Przytuła
Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

Organizator:
SHIVOO Piotr Kotarski
16-400 Suwałki
ul. Królowej Jadwigi 14
piotrstage@gmail.com

Lokalizacja na mapie