Repertuar

Spięty - Black Mental | PRZEŁOŻONY NA 7.10.2022

Data wydarzenia:
04 Marzec 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
80 zł

KONCERT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA NOWY TERMIN - 7 PAŹDZIERNIKA 2022 (GODZINA BEZ ZMIAN). BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ.

Już wkrótce na deskach Pałacu Kultury Zagłębia wystąpi lider, gitarzysta i wokalista grupy Lao Che, który zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego solowego albumu Black Mental! Spięty na głównej scenie PKZ 4 marca o 19:00!

Hubert Spięty Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider Lao Che, tym razem prezentuje swoją solową odsłonę. Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule Black Mental, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora. Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu.

Zespół występuje w składzie:
Spięty - wokal, gitara
Bartek Kapsa  - perkusja, sampler
Mikołaj Zieliński - bas, klawisze
Patryk Kraśniewski – klawisze

Przebywając w Pałacu Kultury Zagłębia i jego placówkach należy przestrzegać aktualnych wytycznych sanitarno-epidemicznych. We wszystkich obiektach obowiązuje noszenie maseczek.

Fot. Marcin Klinger

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia