Repertuar

Spektakl kabaretowy dla dzieci Cyrk Partolini - Dąbrowa na 105!

Data wydarzenia:
30 Maj 2021 godz. 10:30
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

30 maja o 10:30 w Amfiteatrze w Ząbkowicach (przy Al. Zwycięstwa) odbędzie się spektakl kabaretowy dla dzieci pn. Cyrk Partolini w wykonaniu Kabaretu DNO! Wydarzenie wpisuje się w miejski projekt Dąbrowa na 105! z okazji 105-lecia Dąbrowy Górniczej.

Cyrk Partolini pełny jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną, ale też doświadczy pełnowartościowej zabawy z elementami interaktywnymi. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze - o nauce przez zabawę. Rodzina Partolini przygotowała dla Was wspólny czas pełny szalonej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy są możliwe!

Widowisko skierowane dla dzieci od lat 3 wraz z opiekunami.

Po spektaklu zapraszamy na rodzinne warsztaty artystyczne Słodki bukiet (DK Ząbkowice - Amfiteatr)  - ilość miejsc ograniczona (informacje i zapisy pod numerem telefonu 32 733 87 90)

W przypadku złej pogody wydarzenia zostanie przeniesione do Domu Kultury Ząbkowice (liczba miejsc ograniczona).

Zanim podejmą Państwo decyzję o wzięciu udziału w wydarzeniach, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM dot. zasad korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia oraz REGULAMINEM korzystania z oferty plenerowej w czasie pandemii COVID-19.