Repertuar

Sojka Band - Koncert Karnawałowy

Data wydarzenia:
05 luty 2016 godz. 18:00
Lokalizacja:
Pałac Kultury Zagłębia
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Już 5 lutego, o godzinie 18.00, w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się koncert jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej, dąbrowskiej Orkiestry Rozrywkowej - Sojka Band. Muzycy wraz z solistami wykonają utwory idealnie wpisujące się w klimat karnawałowy. Zapraszamy!

Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band powstała jesienią 2004 roku. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela grupy - Jerzego Sojki - wielokrotnie utytułowanego znanego muzyka, multiinstrumentalisty, doświadczonego dyrygenta oraz aranżera opracowań muzycznych wszystkich utworów wykonywanych przez orkiestrę.

W skład Sojka Band wchodzą doświadczeni muzycy - zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Muzyka stanowi bardzo ważny element ich życia. Niektórzy poprzez wspólne muzykowanie związani są ze sobą od lat. To byli członkowie Miejskiej Orkiestry Dętej w Dąbrowie Górniczej, Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach oraz absolwenci i studenci Akademii Muzycznej w Katowicach. Skład zespołu stanowią zarówno muzycy z wieloletnim doświadczeniem estradowym, jak i uzdolniona młodzież - absolwenci i uczniowie szkół muzycznych, którzy jednak mimo młodego wieku sukcesywnie zdobywają doświadczenie sceniczne. Poza pasją do muzyki łączą ich nawet więzy rodzinne. Zespół tworzy kilka pokoleń muzyków, dla których występy przed publicznością są przyjemnością i zawsze przyjmowane są przez widownię z entuzjazmem.

Lokalizacja na mapie