Repertuar

Sławek Uniatowski - The Best Of | PRZEŁOŻONY Z 23.05.2021

Data wydarzenia:
20 Czerwiec 2021 godz. 20:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 110 | 130 zł
Balkon - 80 zł

UWAGA! Bilety zakupione w kasie lub przez system biletowy Pałacu Kultury Zagłębia z pierwotnymi terminami z godziną występu 17:00 są ważne na obecny termin o godzinie 18:30, natomiast te z godziną 19:00 są ważne o godzinie 20:30. Bilety z godziny 16:00 pozostają bez zmian.

The Best Of, czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak Honolulu, czy 5 rano.  Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie państwu w pamięci. Zapraszamy 20 czerwca o 20:30 na koncert w Pałacu Kultury Zagłębia.

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney HoustonCeline Dion i Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew WodeckiJan Kanty PawluśkiewiczKuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big-bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat King Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald

Oficjalna strona artysty: uniatowski.com

ORGANIZATOR
Scena Konesera Sp. z o.o.
ul. Solidarności 117/207, Warszawa
tel. 791 754 966
koncerty@scenakonesera.pl

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia