Repertuar

Sławek Uniatowski - The Best Of | PRZEŁOŻONY NA 23.05.2021

Data wydarzenia:
21 Listopad 2020 godz. 20:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 110 | 130 zł
Balkon - 80 zł

W związku z ograniczeniem pojemności widowni do 25% Organizator podjął decyzję o przełożeniu koncertów Sławka Uniatowskiego w Dąbrowie Górniczej, zaplanowanych na 21 listopada 2020 na godz. 16:00, 18:30 i 20:30, na nowy termin tj. 23 maja 2021 r. 

Każda z osób, która zakupiła bilet poprzez portale biletowe (eBilet, Kupbilecik, Biletyna), otrzyma w najbliższych dniach informacje dotyczące zmiany terminu.

Bilety zakupione w kasie Pałacu Kultury Zagłębia oraz na jego stronie internetowej zachowują ważność bez konieczności wymiany. Brak konieczności wymiany dotyczy tylko biletów zakupionych w kasie PKZ i na stronie internetowej PKZ.

Dodatkowych informacji udzielamy drogą telefoniczną pod numerem 578 547 667 oraz mailowo pod adresem piotr@scenakonesera.pl.Przypominamy, że wszystkie wydarzenia odbywają się z zachowaniem wytycznych sanitarnych: https://scenakonesera.pl/wytyczne-bezpieczenstwa-dotyczace-nadchodzacych-imprez/

---------------------------------

The Best Of, czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak Honolulu, czy 5 rano.  Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 założył zespół Uniatowski Project.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion i Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big-bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat King Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald

Oficjalna strona artysty: uniatowski.com

ORGANIZATOR
Scena Konesera Sp. z o.o.
ul. Solidarności 117/207, Warszawa
tel. 791 754 966
koncerty@scenakonesera.pl

ZWROTY BILETÓW W CZASIE OGRANICZEŃ Z POWODU PANDEMII
W przypadku chęci zwrotu biletów zakupionych przez stronę https://bilety.palac.art.pl lub w Kasie Pałacu Kultury Zagłębia prosimy o kontakt z Działem Organizacji Imprez i Widowni (adres e-mail rezerwacja@palac.art.pl; tel. 32 733 88 03) lub z Kasą PKZ (tel. 32 733 88 01) - minimum na 2 dni robocze przed planowanym wydarzeniem, w przeciwnym razie zwroty nie będą realizowane.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia