Repertuar

Skok w bok - spektakl ze Sławomirem

Data wydarzenia:
08 Październik 2018 godz. 20:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 95 zł | 110 zł
Balkon - 70 zł
bilety dostępne także na kupbilecik.pl

Jesienią na deskach Pałacu Kultury Zagłębia zobaczymy spektakl z najprzystojniejszym i najzdolniejszym mężczyzną w Polsce! Sławomir (bo o nim mowa) wcieli się w główną rolę w sztuce Skok w bok Teatru Capitol 8 października o godzinie 17:00 oraz 20:00 w Sali Teatralnej! Wraz z nim na scenie pałacu zobaczymy obsadę innych znakomitych, polskich aktorów.

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec - najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia Skok w bok, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Czas trwania spektaklu: 2 h 20 minut (z przerwą)

Obsada:
Sławomir Zapała
Dorota Chotecka
Michał Milowicz
Paulina Holtz
Kajra Kajrowicz
Delfina Wilkońska
Adam Fidusiewicz

ORGANIZATOR
Agencja Artystyczna Muza
tel. 531 531 001
bilety@agencjamuza.pl
agencjamuza.pl
facebook.agencja.muza

fot. Teatr Capitol

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia