Repertuar

To się nadaje do kabaretu - Kabaret SMILE

Data wydarzenia:
15 Kwiecień 2018 godz. 20:30
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 70 zł | 80 zł
Balkon - 60 zł

15 kwietnia o godzinie 20:30 do Pałacu Kultury Zagłębia zawitają giganci polskiego kabaretu, zdobywcy dąbrowskiego DeBeŚciaka - Kabaret SMILE! Zaprezentuje on skecze ze swojego najnowszego programu To się nadaje do kabaretu. 

W tym programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - to się nadaje do kabaretu!. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”. 

Kabaret Smile (rok założenia: wrzesień 2003) o sobie:
Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.
Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo.

Skład:

  • Andrzej Mierzejewski
  • Paweł Szwajgier
  • Michał Kincel

Najważniejsze nagrody:

  • RYJEK 2011 - Nagroda publiczności i I-sze miejsce
  • DEBEŚCIAK 2010 - Nagroda publiczności i tytuł DeBeŚciaka
  • PAKA 2008 - Nagroda publiczności
  • PAKA 2006 - III miejsce

Organizator:
RAM Jacek Balon
ul. Uroczysko 9, 43-300 Bielsko-Biała
tel: +48 501 227 295
NIP 646-100-99-01
ram@balon.biz

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia