Repertuar

SELFIE.com.pl - spektakl teatralny

Data wydarzenia:
09 Kwiecień 2017 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter I - 90 zł
Parter II - 80 zł
Balkon I - 70zł
Bilety dostępne również na kupbilecik.pl

Filip Bobek, Julia Kamińska, Dorota Pomykała i Mirosław Baka - to obsada spektaklu Selfie.com.pl w reżyserii Marii Seweryn, który zostanie wystawiony na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 9 kwietnia o godzinie 17:00. Sztuka na czasie, opowiadająca w sposób humorystyczny o nawiązywaniu relacji za pośrednictwem Internetu, perypetiach miłosnych z nimi związanych oraz o tym, jak niektórzy rodzice próbują na siłę ułożyć życie swoim dzieciom.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida, przebojowa, nowoczesna kobieta, która ze względu na swoje doświadczenia miłosne, nienawidzi mężczyzn. Jej niechęć jednak nie przeszkadza w tym, by szukać mężczyzny dla swojej córki Izabelli – mola książkowego. Robi to za pośrednictwem portalu społecznościowego. Z kolei w innym małym mieszkaniu wielkiego blokowiska żyje Gerard ze swoim synem Pawełkiem. Gerard, od którego żona odeszła, wybierając związek z jego szefem, jest zrażony do kobiet. Jednak martwi się o swojego Pawełka, który w natłoku pracy, nie ma czasu, by znaleźć sobie partnerkę. Dlatego też Gerard postanawia znaleźć ją za niego – za pośrednictwem Internetu. Co wydarzy się na spotkaniu Izabelli i Pawełka i czy w ogóle do niego dojdzie – tego dowiecie się Państwo podczas sztuki w Pałacu Kultury Zagłębia.

Autor: Piotr Jasek
Reżyser: Maria Seweryn
Muzyka: Zdzisław Kalinowski
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Scenografia: Katarzyna Adamczyk

Więcej na temat sztuki znajdą państwo na stronie spektaklu.

Organizator:
TeatrMY,
Zdzisław Marcinkowski,
tel. +48 603 877 135,
mail: z.marcinkowski.TeatrMY@interia.pl

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia