Repertuar

Sekret Świętego Mikołaja - spektakl dla dzieci i spotkanie z Mikołajem (BRAK BILETÓW)

Data wydarzenia:
05 Grudzień 2021 godz. 10:30
Lokalizacja:
Dom Kultury Ząbkowice
Ceny biletów: 
brak biletów

5 grudnia o 10:30 w PKZ Domu Kultury Ząbkowice odbędzie się mikołajkowa odsłona spektaklu dla dzieci w ramach cyklu Niedzielne Poranki Teatralne! Na scenie wystąpią aktorzy Teatru Gry i Ludzie z przedstawieniem Sekret Świętego Mikołaja. Po spektaklu odbędzie się spotkanie brodaczem w czerwonym kubraku, który wręczy prezenty najmłodszym.

Spektakl Sekret Świętego Mikołaja opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa, które za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się, skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci. Wyruszają oni więc w długą wędrówkę, a po drodze spotyka ich mnóstwo wspaniałych, ale też niebezpiecznych przygód. Barwne i rozśpiewane przedstawienie kończy się szczęśliwie. Marcin i Marcelina odnajdują Mikołaja i dowiadują się wielu ciekawych rzeczy.

Reżyseria: Grzegorz Lamik
Muzyka: Paweł Szymkowiak
Występują: Alicja Szymkiewicz, Bartosz Socha, Szymon Strużek

Czas trwania: ok. 45 minut + rozdawanie prezentów
Spektakl dla dzieci od 3 lat

Warunkiem udziału w imprezie jest zakup biletu zarówno dla dziecka, jak i rodzica/opiekuna prawnego. Prezenty dla dzieci zapewniają rodzice/prawni opiekunowie. Należy je dostarczyć do sekretariatu PKZ Domu Kultury Ząbkowice w dniach 1-3.12.2021 w godz. 8:00-16:00.
Prezent należy czytelnie opisać imieniem i nazwiskiem dziecka. Za przekazanie i pozostawienie prezentu w miejscu innym niż sekretariat, Organizator nie ponosi odpowiedzialności. Dostarczanie prezentów jest dobrowolne.

REGULAMIN WYDARZENIA

Przed zakupem biletów, prosimy o zapoznanie się regulaminem korzystania z oferty Pałacu Kultury Zagłębia w czasie pandemii koronawirusa, dostępnym TUTAJ.

Lokalizacja na mapie