Repertuar

Scena/anecS - Jazz Bar Band

Data wydarzenia:
17 Grudzień 2019 godz. 18:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej PKZ
Ceny biletów: 
20 zł

Pałac Kultury Zagłębia ponownie znosi barierę między artystami a publicznością, gdyż na scenę Sali Teatralnej powrócił cykl koncertów Scena/anecS. Trzecim wydarzeniem cyklu będzie koncert zespołu Jazz Bar Band, który odbędzie się 17 grudnia o 18:00! Widzowie zasiądą z artystami w tak zwanym aneksie. Niebanalne otoczenie zaplecza scenicznego i wyjątkowa atmosfera pozwala w pełni oddać się prezentowanej muzyce, a dokładnie standardom muzyki popularnej i świątecznej w jazzowych aranżacjach.

Scena/anecS to cykl koncertów, którego celem jest zniesienie bariery między widzami a artystami oraz umożliwienie bezpośredniego obcowania z muzyką i jej twórcami w przyjaznej atmosferze. Bariera w postaci kurtyny przestaje istnieć, a publiczność zasiada razem z artystą na scenie, w tak zwanym aneksie. Taka forma obcowania z dźwiękiem i muzyką przypadnie do gustu każdemu, kto lubi niebanalne doświadczenia. Zróżnicowany repertuar z wyraźnym akcentem jazzowym to cecha charakterystyczna cyklu.

Jazz Bar Band wykonuje standardy muzyki jazzowej, samby, bossa nowy, a także utwory polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej w jazzowej aranżacji. Jazz Bar Band powstał w czerwcu 2007. Zespół koncertuje na terenie całej Polski, a na swoim koncie ma występy w najsłynniejszych, polskich klubach jazzowych.

Skład zespołu:
Jerzy Główczewski
- saksofony
Grzegorz Ziółek - piano
Maciej Kitajewski - kontrabas
Rafał Smoleń - skrzypce
Łukasz Zając - perkusja
Hanka Rożeń - wokal

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia