Repertuar

Scena/anecS - The Choice

Data wydarzenia:
23 Marzec 2024 godz. 18:00
Lokalizacja:
Scena Sali Teatralnej PKZ
Ceny biletów: 
35 zł

23 marca o 18:00 zapraszamy na kolejny koncert cyklu Scena/anecS! Nasza publiczność zasiądzie na głównej scenie Pałacu Kultury Zagłębia, gdzie wystąpią: Adam Wendt, Dominik Wania, Michał Kapczuk i Sebastian Frankiewicz, czyli fromacja The Choice!

THE CHOICE - nowa formacja jazzowa pod kierownictwem saksofonisty Adama Wendta. Doborowy skład zespołu to wybór, którego dokonał leader kierując się stylistyką i muzyczną estetyką każdego z muzyków. Wszyscy artyści to wybitni instrumentaliści, którzy tworzą też własną muzykę prowadząc swoje autorskie projekty muzyczne. Repertuar "The Choice" oparty jest o kompozycje leadera zespołu a każdy z muzyków stanowi tu integralną część tego projektu. Współpraca i interakcja występująca podczas wspólnego wykonywania muzyki przynosi niepowtarzalne efekty emocjonalnie oddziaływując na słuchaczy. Zespół ma za sobą bardzo udaną sesję nagraniową, gdzie utrwalił materiał na pierwszą wspólną płytę „MY CHOICE”, znakomicie przyjętą przez krytykę oraz środowisko muzyczne. Premiera płyty odbyła się podczas festiwalu Jazz Jantar 22’ w klubie Żak w Gdańsku. Podczas kolejnych koncertów zespół wielokrotnie zadziwiał i fascynował kolorystyką brzmienia, wirtuozerią oraz melodyką kompozycji przyjmowanych entuzjastycznie przez publiczność.

Scena/anecS to cykl koncertów w Pałacu Kultury Zagłębia, którego celem jest zniesienie bariery między widzami a artystami oraz umożliwienie bezpośredniego obcowania z muzyką i jej twórcami. Bariera w postaci kurtyny przestaje istnieć, a publiczność zasiada wraz z artystą w aneksie scenicznym, czyli na deskach głównej sceny! Zróżnicowany repertuar z wyraźnym akcentem jazzowym to cecha charakterystyczna cyklu.

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

 

Lokalizacja na mapie

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Scena Sali Teatralnej PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia