Repertuar

Rubinowe gody - spektakl

Data wydarzenia:
17 Marzec 2024 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów na to wydarzenie

17 marca 2024 o godz. 17:00 zapraszamy do Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia na spektakl komediowy pt. Rubinowe gody.

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

Rubinowe gody to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie:  

DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS
ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI  
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ  

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA  

Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA 

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST AGENCJA MUZA

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia