Repertuar

Rodzinny bal karnawałowy

Data wydarzenia:
12 luty 2018 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala konferencyjna I, 218
Ceny biletów: 
15 zł

Karnawał to czas radości, zabawy i spotkań dla dużych i małych. Z myślą o tych ostatnich, Pałac Kultury Zagłębia tradycyjnie organizuje Rodzinny bal karnawałowy. To będzie idealna okazja do wspólnego świętowania w przyjaznej atmosferze i międzypokoleniowej integracji. Rozrywkom, konkursom i warsztatom będzie towarzyszyć muzyka oraz - lubiane szczególnie przez najmłodszych - zabawy z kolorową chustą i tunelem animacyjnym. Nieodłączym elementem pałacowego balu są przebrania, a kostiumową inspirację można czerpać ze zdjęć z poprzedniej edycji. Bal odbędzie się 12 lutego o godz. 17:00.

Podczas imprezy, na stoisku Doktor Marchewka, będą mogli państwo wykonać przesiewowe komputerowe badanie wady wzroku, jest to badanie wstępnie, klasyfikujące do pełnego badania w gabinecie specjalistycznym. Dodatkowo, można będzie dowiedzieć się jak dbać o wzrok dzieci i gdzie można wykonać badania dzieci obejmujące nie tylko ostrość widzenia i dobór okularów ale także kontrole widzenia obuocznego w tym zeza.

Bilety obowiązują uczestników (dzieci), opiekunowie wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

REGULAMIN IMPREZY

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala konferencyjna I, 218

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia