Repertuar

Recooltywator - Witold Wicio Bierca

Data wydarzenia:
23 Marzec 2024 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
20 zł

23 marca o 19:00 na mniejszej scenie Pałacu Kultury Zagłębia, w Piwnicy Teatralnej,  z koncertem Istny Paradise wystąpi Wicio, czyli Witold Bierca! Koncert odbędzie się w ramach cyklu Recooltywator.

Wicio, czyli Witold Bierca. Muzyk z Dąbrowy Górniczej, mający zaledwie 18 lat - w tym roku. Zajmuję się muzyką popową, z elementami rapu/trapu - czyli generalnie muzyka współczesna. Za sobą mam wydany album Paradise, a aktualnie dopinam ostatnie piosenki do epki. Śpiewam od 8 lat, a muzyką na poważnie zajmuję się od prawie 2 lat, podczas których dużo się nauczyłem i odkryłem swoje “flow” oraz tajniki tworzenia muzyki, a 23 marca po raz pierwszy zmierzę się solo na scenie podczas swojego koncertu w Pałacu Kultury Zagłębia. Jestem zacięty, ambitny i zawsze dążę do celu dopóki go nie osiągnę, dlatego możecie być pewni, że ten koncert to dopiero początek czegoś większego - jeszcze będzie głośno, gwarantuje! 

ORGANIZATOREM KONCERTU JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia