Repertuar

Recooltywator w plenerze - Friends will be friends

Data wydarzenia:
30 Sierpień 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Fabryka Pełna Życia
Ceny biletów: 
Wstęp wolny

Przykro nam jest poinformować, iż z przyczyn niezależnych od PKZ zespół Cartel nie wystąpi w ramach cyklu Recooltywator w plenerze. Jednak nic straconego! Ponieważ na scenie Fabryki Pełnej Życia usłyszymy wokalistkę zespołu Cartel - Anitę Lorek - oraz jej muzycznych przyjaciół z Pałacu Kultury Zagłębia w koncercie Friends will be Friends! Anita Lorek & przyjaciele 30 sierpnia o 19:00 na plenerowej scenie FPŻ.

30 sierpnia o 19:00 na scenie w Fabryce Pełnej Życia odbędzie się czwarty koncert cyklu Recooltywator w plenerze, a zagra zespół Cartel!

Podczas koncertu Friends will be friends usłyszymy utwory z dawnych lat, począwszy od polskich przebojów rockowych, przez jazz, aż po polską muzykę rozrywkową, która pozwoli jeszcze raz poczuć klimat lata w przedostatni dzień wakacji! W programie znajdą się m.in. utwory Alicji Majewskiej, zespołu Dżem, Czerwonych Gitar, Krzysztofa Krawczyka, Haliny Frąckowiak i Krystyny Prońko! 

Recooltywator to projekt, którego głównym celem jest kultywowanie tradycji muzycznych Dąbrowy Górniczej oraz przygotowanie gruntu pod nowe dąbrowskie zespoły. Pałac Kultury Zagłębia przygotował specjalną salę prób wyposażoną w sprzęt nagłośnieniowy, konsolę oraz instrumenty. Po co? Po to, by zespoły z terenu miasta miały gdzie ćwiczyć i tworzyć nową muzykę.

W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do warsztatu Fabryki Pełnej Życia.

PARTNER WYDARZENIA:

Fot. Radosław Kaźmierczak

Lokalizacja na mapie