Repertuar

Przez te parki zielone - Sojka Band (przeniesiony do PKZ)

Data wydarzenia:
11 Lipiec 2021 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Uwaga! Ze względu na nieprzychylną pogodę dzisiejszy koncert Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band zostaje przeniesiony z Parku Podlesie do Pałacu Kultury Zagłębia.

11 lipca o 18:00 na scenie w Parku Podlesie zagra - po raz drugi w cyklu Przez te parki zielone - orkiestra Sojka Band pod batutą Jerzego Sojki!

Cykl Przez te parki zielone - jak sama nazwa wskazuje - będzie odbywać się naprzemiennie w Parku Hallera i Parku Podlesie. Lipcowa odsłona cyklu będzie należeć do Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band, natomiast koncerty sierpniowe do Miejskiej Orkiestry Dętej. Projekt ma gwarantować dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki rozrywkowej i filmowej w otoczeniu miejskiej zieleni - zawsze o godzinie 18:00!

Orkiestra Rozrywkowa Sojka Band powstała jesienią 2004 r. Jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela grupy - Jerzego Sojki - wielokrotnie utytułowanego znanego muzyka, multiinstrumentalisty, doświadczonego dyrygenta oraz aranżera opracowań muzycznych wszystkich utworów wykonywanych przez orkiestrę. Repertuar grupy jest niezwykle urozmaicony. To, co charakteryzuje orkiestrę pod batutą Jerzego Sojki to różnorodność brzmień. Grają standardy muzyki jazzowej i tanecznej, ale także muzykę latynoamerykańską, utwory wokalnoinstrumentalne, a nawet autorskie aranżacje muzyki klasycznej.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.