Repertuar

Przez te parki zielone - Miejska Orkiestra Dęta (Park Hallera) PRZENIESIONY DO PKZ

Data wydarzenia:
01 Sierpień 2021 godz. 18:00
Lokalizacja:
Impreza plenerowa
Ceny biletów: 
wstęp wolny

DZISIEJSZY KONCERT MIEJSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ ZOSTAJE PRZENIESIONY DO PAŁACU KULTURY ZAGŁĘBIA. DO ZOBACZENIA O GODZINIE 18:00!

Pierwszy z koncertów naszej Miejskiej Orkiestry Dętej w ramach Dąbrowskiej Akcji Lato oraz cyklu Przez te parki zielone! Zespół pod batutą Ireneusza Dustera wystąpi 1 sierpnia o 18:00 na plenerowej scenie Parku Hallera!

Cykl Przez te parki zielone - jak sama nazwa wskazuje - będzie odbywać się naprzemiennie w Parku Hallera i Parku Podlesie. Lipcowa odsłona cyklu będzie należeć do Orkiestry Rozrywkowej Sojka Band, natomiast koncerty sierpniowe do Miejskiej Orkiestry Dętej. Projekt ma gwarantować dobrą zabawę przy dźwiękach muzyki rozrywkowej i filmowej w otoczeniu miejskiej zieleni - zawsze o godzinie 18:00!

Miejska Orkiestra Dęta w Dąbrowie Górniczej powstała w 1999 r. na bazie orkiestry Dąbrowskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych DAMEL w Dąbrowie Górniczej. Obecnie orkiestra liczy około 45-ciu muzyków w różnym przedziale wiekowym. Orkiestra od momentu powołania, działa przy Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. W swoim repertuarze posiada utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, biesiadnej. Wykonuje również muzykę wokalną i instrumentalną.

W przypadku złej pogody wydarzenia będą przenoszone do Pałacu Kultury Zagłębia (liczba miejsc ograniczona).
Zanim zdecydują się Państwo wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM korzystania z oferty PKZ w trakcie trwania pandemii koronawirusa.