Repertuar

Poparzeni Kawą Trzy - koncert

Data wydarzenia:
03 Grudzień 2017 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter II do rz. XII - 90 zł
Parter II od rz. XIII - 80 zł
Balkon - 70 zł

3 grudnia o godzinie 17:00 będziemy mieli okazję posłuchać jak grają Poparzeni Kawą Trzy. Zespół stworzony przez dziennikarzy telewizyjnych i radiowych zagra koncert w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia i zrobi to z czego słynie - rozbuja publiczność w klimacie ska z domieszkami rocka, punku i swingu.

Poparzeni Kawą Trzy to zespół dziennikarzy i współpracowników największych polskich stacji radiowych i telewizyjnych, którzy zainspirowani twórczością rosyjskiej supergrupy Leningrad i ukraińskiej 5Nizza zawiązali w 2005 r. grupę grającą gatunek muzyczny oparty na muzyce ska z domieszkami rocka, punku i swingu. W 2011 r. ukazała się na rynku pierwsza płyta PKT pod nazwą Musculus Cremaster. Data jej wydania zbiegała się ze spektakularnym sukcesem grupy na Sopot Festiwal Top Trendy, gdzie Poparzeni zdobyli jedną z trzech prestiżowych nagród za Kawałek do tańca. Zwycięstwo na Festiwalu Przebojem na antenę w Hajnówce, występy na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze czy też Reggae Festiwalu w Ostródzie świadczą o tym, jak wszechstronna jest muzyka i repertuar Poparzonych Kawą Trzy. Sami określają ją jako "biesiadne ska" z prześmiewczymi tekstami o hulaszczym życiu i miłości. Do największych sukcesów grupy trzeba zaliczyć zwycięstwo w eliminacjach i występ przed wielotysięczną publicznością jednego z największych na Świecie festiwali Przystanku Woodstock 2012 oraz uświetnienie swoją obecnością takich wielkich imprez, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy największy festiwal studencki w Polsce Ursynalia. Poparzeni Kawą Trzy to również animatorzy życia kulturalnego starający się zintegrować społeczność dziennikarską. Organizują od 6 lat kultowy już, grudniowy Kontrabal Dziennikarzy, gdzie grając obok zaproszonych gwiazd mają okazję zaprezentować swoją twórczość młode zespoły zaczynające karierę na polskiej scenie muzycznej. Rok 2012 zamknęli występując dla trzy i półmilionowego audytorium na imprezie sylwestrowej organizowanej i transmitowanej przez telewizję Polsat.

Skład zespołu:

  • Krzysztof Zasada - gitara, wokal
  • Roman Osica - leader wokal, saksofon altowy
  • Wojtek Jagielski - perkusja
  • Marian Hilla - saksofon tenorowy, saksofon barytonowy, chórki
  • Krzyś Tomaszewski - trąbka, flugelhorn, tuba, akordeon, chórki
  • Jacek Kret - puzon, wokal
  • Mariusz Gierszewski - bas

Organizator:
Impresario Art
Agencja Artystyczna
Grzegorz Zielonka
tel. 730 860 610

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia