Repertuar

Podróż Dookoła Świata - show akrobatyczno-taneczne

Data wydarzenia:
04 Czerwiec 2023 godz. 19:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Bilet normalny - 50 zł
Bilet ulgowy - 30 zł (dzieci, studenci oraz seniorzy, za okazaniem dokumentu)
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów

Premiera nowego show akrobatyczno-tanecznego!

Już 4 czerwca na scenie Pałacu Kultury Zagłębia nowe show akrobatyczno-taneczne! Studio Activo zaprasza na Podróże dookoła Świata. Dwa Przedstawienia godz. 16.00 oraz 19.00. 

Marzysz o zobaczeniu całego Świata? Z nami możesz wybrać się w jedyną i niepowtarzalną podróż, która będzie niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny. Wyprawa dookoła Świata to najlepszy prezent na Dzień Dziecka i nie tylko… W końcu każdy z nas ma swoje, dziecięce marzenia.

Taniec to język Narodów. Cały Świat tańczy, ale jeszcze nikt nie połączył tego z akrobatyką! Najnowsze Przedstawienie Studio Activo to zapierające dech show, wyszukana choreografia oraz najwyższy poziom akrobatyki i tańca, a to wszystko w międzynarodowym klimacie. Czy da się pokazać to na jednej scenie, za pomocą ruchu? Z nami nie istnieje słowo „niemożliwe”! Na tę niezapomnianą przygodę zabierze Cię aż 70 utalentowanych Akrobatek! Poczujesz gorący temperament Hiszpanii, mroczny klimat Transylwanii, pozytywną energię Brazylii, bogactwo kulturowe USA i wiele więcej. Wybierzemy się na kawę do Francji i na spotkanie z Kleopatrą w Egipcie. Brzmi ciekawie? To dopiero początek… Zdradzimy tylko, że wielki finał będzie czymś, czego jeszcze nie widziałeś! To jak, pozwolisz zabrać się w akrobatyczną podróż dookoła Świata?

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST STUDIO ACTIVO.

Poniższy materiał wideo jest zapisem mikołajkowego spektaklu, który odbył się w Pałacu Kultury Zagłębia w grudniu 2022 r.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia