Kino

Poczuj ZEF: Comedy Queen - seans połączony z warsztatami rodzinnymi

Data wydarzenia:
25 Marzec 2023 godz. 11:00
Lokalizacja:
Kino KADR
Ceny biletów: 
15 złotych (film + warsztaty)

Zapraszamy na ciepły i mądry film dla dzieci w wieku 10-14 lat połączony z warsztatami rodzinnymi dla dzieci wraz z opiekunami! Iilość uczestników limitowana do 20 osób!

Gatunek: familijny kraj produkcji: Szwecja 2022; czas trwania: 93 min + warsztaty (ok. 3 godzin)
Reżyseria: Sanna Lenken, obsada: Sigrid Johnson, Oscar Töringe, Ellen Taure

Cudowna opowieść o miłości, odwadze, tęsknocie, żałobie i śmiechu. Wzruszająca, zabawna, doskonała. To film, podczas którego w jednej minucie parskacie śmiechem, a w kolejnej zalewacie się łzami. Sasza ma 12 lat i marzy, aby zostać comedy queen. Jej mama zawsze mawiała, że są ludzie, którzy mają do tego dryg. Ale mama Saszy nie żyje. Z powodu depresji popełniła samobójstwo. Sasza wie, że musi zrobić wszystko inaczej niż mama, żeby mieć inne życie. Zaczyna więc… „Po pierwsze, obciąć włosy, bo wszyscy mówią, że wyglądam jak mama…. Po trzecie, nie czytać książek, bo mama czytała, a się zabiła… Po siódme…Po dziesiąte – zostać Comedy Queen!” Comedy Queen to obraz, który nie przytłoczy, ani nie zasmuci widza, pobudzi natomiast do refleksji i dyskusji.

Po seansie odbędą się warsztaty rodzinnie "Razem mimo wszystko", które poprowadzi Dagmara Suma i Marcin Drzazga.

źródło: Vivarto

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia