Repertuar

PIWNICA - Melancholy Hill

Data wydarzenia:
18 Listopad 2022 godz. 18:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
20 zł

Melancholy Hill zagra w PIWNICY 18 listopada o 18:00.

Melancholy Hill to zespół założony pod koniec 2015 roku w Warszawie przez czterech chłopaków, którzy postanowili zdjąć płaszcze utkane z konwenansów i odkryć wrażliwe oblicze swoich osobowości. Melancholia, czyli melodie, które dotykają cienkich strun duszy oraz teksty, w których nie brakuje wersów o niepokoju, obawach, ale także nadziei.

W maju 2016 pojawiło się ich pierwsze wydawnictwo - "Hello Heaven" EP, które szybko zdobyło uznanie w opiniotwórczych mediach takich jak Program Trzeci Polskiego Radia czy miesięcznik "Teraz Rock". Następcą EP były single "Dym", "Momenty" i "Hala Odlotów", które zapowiadały krążek "Stały Niedosyt", wydany w marcu 2019. Album znalazł uznanie m.in. Marka Niedźwieckiego i (ponownie) "Teraz Rock". W nominowanym do Oscara filmie "Sukienka" Tadeusza Łysiaka, w jednej z kluczowych scen można usłyszeć utwór "Lights Off", który został wydany w 2016 w ramach EP "Hello Heaven".

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki zapoczątkowany w Pałacu Kultury Zagłębia w 2017. Raz w miesiącu Piwnica Teatralna PKZ gości obiecujące młode polskie zespoły, wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Można usłyszeć znane zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia