Repertuar

PIWNICA - Lilly Hates Roses

Data wydarzenia:
16 luty 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki, który od lutego wystartuje w Pałacu Kultury Zagłębia. Raz w miesiącu Piwnica Teatralna PKZ będzie gościć obiecujące młode, polskie zespoły wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy zabrzmi muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Usłyszycie zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

16 lutego o godzinie 19:00 na scenie Piwnicy usłyszycie koncert grupy Lilly Hates Roses, który rozpocznie życie projektu. Zespół powstał pod koniec 2012 roku i do tej pory wydał dwie płyty. Dwukrotnie miał okazję zagrać koncert w prestiżowym studiu im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Występował na polskich festiwalach, m.in. Open’er Festival, Slot Art Festival czy Off Plus Camera. Ich muzyka jest połączeniem ciepłych wokali Kasi Golomskiej i Kamila Durskiego z pozytywnym, pełnym emocji i energii graniem. Mokotów, bo tak zatytułowany jest drugi album zespołu, to muzyka, w której folk znany z debiutanckiego albumu Something to happen brzmi znacznie bardziej rockowo.

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia