Repertuar

PIWNICA - koncert zespołu Swiernalis

Ceny biletów: 
15 zł
BILETY DOSTĘPNE WKRÓTCE

30 listopada o 19:00 ponownie zejdziemy do podziemi Pałacu Kultury Zagłębia, by odkryć młodą muzykę cyklu PIWNICA! Na mniejszej scenie Piwnicy Teatralnej wystąpi zespół Swiernalis!

SWIERNALIS - jego znakiem szczególnym jest niecodzienne poczucie humoru i przejmujące teksty utworów, które sam pisze. Multiinstrumentalista i do tego samouk. Urodzony w Suwałkach, sercem i czynszem związany z Poznaniem. W 2016 roku spełniło się jego marzenie – wydana została płyta DRAUMA pod czujnym okiem Pawła Cieślaka z Łodzi, która w dziesięciu niezwykłych utworach przypomina skomplikowane dzieciństwo oraz niepokorny młodzieńczy czas Swiernalisa. Setki zagranych koncertów i pełna półka nagród czynią go rozpoznawalną sylwetką na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku otrzymał on nagrodę dla "największej osobowości artystycznej" na Festiwalu Fama.

Skład zespołu:

Szymon Siwierski
Adam Fordon
Adam Świerczyński
Kacper Budziszewski

Po smutnych i nostalgicznych utworach z DRAUMY zespół szykuje się do zaprezentowania całkiem nowego, energicznego materiału, mocno osadzonego w elektronice, który zwiastuje drugi krążek w karierze Swiernalisa.