Repertuar

PIWNICA - koncert zespołu Kubaterra

Data wydarzenia:
06 Kwiecień 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
10 zł

Przedstawiamy trzeci zespół, który zagości w naszej PIWNICY. Kubaterra, czyli projekt Kuba i Ziemia, a w zasadzie Kuba Dobrowolski (lider zespołu) to artysta nieistniejącej już krakowskiej grupy Camero Cat. Pierwsza płyta w ramach projektu została nagrana solowo przez Kubę w 2014 r. w Australii i o tym, jak brzmi teraz z zespołem, będzie można przekonać się na żywo 6 kwietnia o godzinie 19:00 w Piwnicy Teatralnej PKZ. Zainteresowanych losami lidera zespołu zapraszamy do krótkiej lektury tutaj, a poniżej zaproszenie na koncert od samego Kuby:

Osobiście nie przepadam za określaniem oraz szufladkowaniem mojej muzyki lub po prostu nie umiem tego robić, więc pozostawiam to Wam. Uważam, że słuchacze sami powinni stwierdzić czym i jaka ona jest dla nich, tak więc zachęcam do klikania w linki poniżej i - jeśli się spodoba - do przyjścia na koncert. Nową płytę pt. If You Don't Mind It Doesn't Matter nagraliśmy w Krakowie, głównie w moim mieszkaniu w składzie: Kuba Dobrowolski, Jan Rey, Sebastian Kaszyca, Wojtek Gąsiorowski. W podobnym składzie wystąpimy na koncercie! Wpadnijcie do PIWNICY!

 

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia