Repertuar

PIWNICA - Hela

Data wydarzenia:
16 Grudzień 2022 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
20 zł

W zimowej odsłonie PIWNICY zagra Hela, 16 grudnia o 19:00.

Hela to niezwykle utalentowana songwriterka i wokalistka, okrzyknięta nadzieją polskiej sceny pop. Po wielu latach spędzonych w szkole muzycznej sięgnęła po gitarę i zaczęła pisać własne piosenki. Zadebiutowała w 2020 utworem "Jedną Nogą", którym podbiła serca słuchaczy. Rok później we współpracy z FONOBO Label wydała EP "Na swój kształt", na której znajdziemy kompozycje będące idealnie wyważonym miksem folkowych inspiracji z popowym brzmieniem i delikatnym wokalem. Tworzy muzykę z pogranicza indie-folku i folk-popu, która idealnie sprawdza się podczas występów na żywo.

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki zapoczątkowany w Pałacu Kultury Zagłębia w 2017. Raz w miesiącu Piwnica Teatralna PKZ gości obiecujące młode polskie zespoły, wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Można usłyszeć znane zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

Fot. Wiktor Franko

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia