Repertuar

PIWNICA - Coals

Data wydarzenia:
16 Marzec 2017 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
Normalny - 10 zł
Ulgowy - brak

Schodzicie do piwnicy po przetwory, a tu… koncert?! Od dziś słowo piwnica będzie Wam się kojarzyć z muzyką, młodością i energią. Wszystko za sprawą nowego cyklu koncertów w Piwnicy Teatralnej PKZ.

Drugim wydarzeniem cyklu PIWNICA - 16 marca o godzinie 19:00 - będzie koncert niezwykłego duetu. Osiągnęli więcej niż niejeden zespół z dorobkiem płytowym, choć ich album ukaże się dopiero w tym roku – zespół Coals! Swoją nazwą ściśle nawiązują do znanego z węgla Śląska. Według prestiżowego brytyjskiego magazynu The Quietus muzyka, którą grają to marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku. Ich utwór Weightless został okrzyknięty piosenką dnia, według legendarnej amerykańskiej stacji KEXP. Za sobą mają już występ na polskich i międzynarodowych festiwalach takich jak: OFF Festival, Open'er Festival czy Soundrive Festival.  W listopadzie Coals wystąpili także na festiwalu Iceland Airwaves w Reykjaviku, a także zagrali drugą sesję dla KEXP w słynnym Kex Hostel. Wśród inspiracji Kasia Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski wymieniają m.in. Soap&Skin, Spooky Black, Sigur Ros i Deana Blunta.

Szykuje się muzyczna ekstaza w Piwnicy!

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia