Repertuar

PIWNICA - Andre & The Giants

Data wydarzenia:
31 Styczeń 2019 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł

Rozpoczynamy nowy rok z cyklem młodej muzyki alternatywnej PIWNICA! Pierwszym koncertem w 2019 roku będzie występ zespołu Andre & The Giants! Miejsce? Jak zawsze Piwnica Teatralna PKZ. Kiedy? 31 stycznia o 19:00! Po ile bilety? Tradycyjnie po 15 złotych!

Andre & The Giants to warszawski zespół indie-folkowy założony przez gitarzystę i singer-songwritera Andrzeja Rozena. Czerpią ze źródeł amerykańskiej muzyki - folku i americany, tworząc chwytliwe i przejmujące utwory w języku polskim i angielskim. Łączą brzmienie akustycznych instrumentów - gitary, skrzypiec, wiolonczeli i mandoliny. Porównywani do takich zespołów jak Mumford & Sons, The Lumineers czy Of Monsters & Men. Nagrodzeni na Festiwalu Fama 2017.

PIWNICA to cykl koncertów młodej muzyki zapoczatkowany w Pałacu Kultury Zagłębia w 2017 roku. Raz w miesiącu (czasami dwa razy) Piwnica Teatralna PKZ gości obiecujące młode, polskie zespoły wykonujące różnorodną muzykę alternatywną. W ciekawej przestrzeni Piwnicy rozbrzmiewa muzyka elektroniczna, indie-pop, jazz i wiele innych. Można usłyszeć znane zespoły występujące na festiwalach muzyki alternatywnej, startujące w konkursach muzycznych, będące na początku swojej muzycznej kariery i prezentujące wysoki poziom artystyczny, połączony ze świeżą energią.

 

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia