Repertuar

Pikantni - spektakl

Data wydarzenia:
18 Maj 2019 godz. 16:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Parter - 95 zł | 110 zł
Balkon - 65 zł

18 maja dąbrowska publiczność będzie miała okazję wziąć udział w podwójnym spektaklu teatralnym, a dokładnie komedii obyczajowej autorstwa Stefana Vögla Pikantni. W sztuce cenionego austriackiego dramaturga, który wykorzystuje znany schemat czworokąta, wystapią: Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel i Michał Ziembicki. Spektakl odbędzie się dwukrotnie - o godz. 16:00 oraz 19:00.

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:
Doris - Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Bea - Anna Mucha
Christoph - Mikołaj Roznerski/Maurycy Popiel
Alex - Michał Ziembicki

ORGANIZATOR
Impresariat Artystyczny ADRIA
info@adria-art.pl
Arkadiusz Książka
tel. 509 992 671

Bilety dostępne również na kupbilecik.pl

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia