Repertuar

Peter J. Birch - ZagłębieWood 2018

Data wydarzenia:
17 Październik 2018 godz. 19:00
Lokalizacja:
Piwnica teatralna
Ceny biletów: 
15 zł
Uwaga! Brak możliwości telefonicznej rezerwacji biletów na festiwalowe wydarzenia.

Drugie z muzycznych wydarzeń Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood w Pałacu Kultury Zagłębia! 17 października o 19:00 zejdziemy do podziemi dąbrowskiego pałacu, by na scenie Piwnicy Teatralnej zobaczyć Piotra Jana Brzezińskiego, występującego pod pseudonimem Peter J. Birch.

Gdy w dzisiejszych czasach ktoś decyduje się grać i komponować folk, alt-country czy americanę, to musi mieć do tego dobry powód i jeszcze lepsze umiejętności. Tak jest w przypadku Piotra Jana Brzezińskiego, muzyka, który już od blisko ośmiu lat udowadnia, że muzyka gitarowa ma się dobrze pod warunkiem, że ma się na nią pomysł. Tych pomysłów artyście z Wołowa nie brakuje, gdyż właśnie prezentuje swoją czwartą długogrającą płytę zatytułowaną Inner Anxiety. Peter J. Birch, gdyż pod takim pseudonimem tworzy Brzeziński, to człowiek-orkiestra, który niezależnie od tego czy na scenie występuje w pojedynkę czy ze składem muzyków, potrafi  zbudować unikatową atmosferę już po kilku taktach. Swoją karierę zainaugurował w 2010 roku wydając EP-kę In My Island. Kolejne wydawnictwa kształtowy jego styl, który przypadł do gustu nie tylko słuchaczom, lecz znalazł także uznanie w opinii dziennikarzy czy organizatorów największych festiwali. Na koncie Petera J. Bircha są występy na najważniejszych imprezach w kraju, takich jak Open’er czy OFF Festival, lecz także zagranicą, gdzie miał okazję zaprezentować się publiczności wielu państw Europy.

Pełny program Dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood 2018 w PKZ.

Fot. Karolina Pędlowska

Lokalizacja na planie PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia