Repertuar

PeKaZetka - Pałacowy Przegląd Kabaretowy

Data wydarzenia:
30 Maj 2023 godz. 10:00 - 15:00
Lokalizacja:
Sala konferencyjna I, 218
Ceny biletów: 
wstęp wolny

Dowcipnisie, kawalarze i zgrywusy  - to do Was! 30 maja w Pałacu Kultury Zagłębia odbędą się przesłuchania Pałacowego Przeglądu Kabaretowego! 

PeKaZetka, czyli Pałacowy Przegląd Kabaretowy to nowość w repertuarze Pałacu Kultury Zagłębia. Jej inicjatorem jest znany szerokiej publiczności Jarosław Cyba - współzałożyciel i artysta kabaretu D.N.O. , a także reżyser i twórca autorskich spektakli, opiekun Kabaretu Pałacu Kultury Seniora Drugie Dno oraz instruktor Amatorskiego Klubu Filmowego „Zagłębie”. Słowem - człowiek orkiestra! 

Niekwestionowany król dąbrowskiej sceny kabaretowej postanowił poszukać godnego następcy. Zapraszamy wszystkich w wieku od 7 do 18 lat, którzy w rozśmieszaniu innych nie mają sobie równych! Przesłuchania odbędą się 30 maja w godzinach od 10:00 do 15:00 w sali 218. Mile widziane amatorskie grupy kabaretowe i stand-uperzy.

Oceniać Was będą same sławy! W Jury zasiądą czynni zawodowo twórcy kabaretowi z bogatym dorobkiem artystycznym.

Podstawą do wzięcia udziału w przeglądzie jest wysłanie do nas KARTY ZGŁOSZENIA. Zanim to zrobisz, koniecznie zapoznaj się z regulaminem (poniżej).

DLA PUBLICZNOŚCI WSTĘP WOLNY!

ORGANIZATOREM WYDARZENIA JEST PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA.

REGULAMIN

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala konferencyjna I, 218

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia