Repertuar

Paweł Domagała – stand-up „Zresztą nieważne”

Data wydarzenia:
19 Maj 2024 godz. 18:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
80 zł | 110 zł | 140 zł
Pałac Kultury Zagłębia nie pośredniczy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

19 maja o godz. 18:00 zapraszamy do Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia na występ Pawła Domagały, który zaprezentuje najnowszy program pt. „Zresztą nieważne”.

Paweł postanowił zrobić sobie prezent na 40. urodziny i zadebiutować z własnym programem stand-upowym! To będzie jazda bez trzymanki, pełna radykalnych żartów i bezpośredniego kontaktu z publicznością. Po latach namawiania ze strony przyjaciół i fanów Paweł Domagała wychodzi ze swojej strefy komfortu, by zabrać widzów w śmiałą podróż przez świat jego dowcipów i spostrzeżeń. Debiutancki program „Zresztą nieważne” obiecuje pyszne emocje i niezapomnianą zabawę! Będzie grubo, bezczelnie, a czasem nawet żenująco – wszystko w duchu najlepszego humoru!

Do zobaczenia na jednym z występów, gdzieś w Polsce. Jak zapewnia autor całego zamieszania: „Wszyscy będziemy się pysznie bawić… Ja na pewno”. Nie przegap tego wyjątkowego spotkania – sprawdź, gdzie wystąpi Paweł Domagała, i zarezerwuj bilety na stand-up „Zresztą nieważne”.

 

ORGANIZATOEM WYDARZENIA JEST AGENCJA ADRIA ART

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia