Repertuar

Pałac dla Michała - koncert charytatywny

Data wydarzenia:
13 Kwiecień 2019 godz. 17:00
Lokalizacja:
Sala teatralna PKZ
Ceny biletów: 
Darmowe wejściówki dostępne w Punckie Informacyjnym PKZ. Przy odbiorze wejściówki, będzie możliwość dorzucenia swojej cegiełki do specjalnej puszki na datki.

Po raz pierwszy dał koncert w 1953 roku w Domu Parafialnym przy Kościele Św. Trójcy w Będzinie. Pięć lat później, jeszcze jako młody chłopiec, występował na otwarciu Pałacu Kultury Zagłębia, w którym później przez lata pracował, zarażając muzyką kolejne pokolenia -
Michał Walkowicz. Muzyk, kompozytor i autor tekstów. Współpracował z największymi zespołami i artystami, współtworząc znakomite widowiska muzyczne. W 2002 roku został odznaczony za dokonania artystyczne odznaczeniem Zasłużony działacz kultury z rąk Ministra Kultury. W swoją pracę wkładał całe serce. Teraz przyszła pora, by to właśnie Jemu okazać serce i wesprzeć go w leczeniu onkologicznym, podczas zbiórki w ramach koncertu charytatywnego 13 kwietnia o 17:00 w Pałacu Kultury Zagłębia.

Od 26 lutego w Punkcie Informacyjnym PKZ prowadzona jest również zbiórka publiczna na leczenie onkologiczne Michała Walkowicza.

W programie koncertu usłyszymy:

  • Agatę Widerę-Burdę
  • Katarzynę Jankowiak
  • Karolinę Żelichowską
  • Łukasza Barucha
  • Dombrova Piano Duo
  • Miejską Orkiestrę Dętą
  • Street - zespół Wojciecha Wróbla

Darmowe wejściówki dostępne w Punckie Informacyjnym PKZ. Przy odbiorze wejściówki, będzie możliwość dorzucenia swojej cegiełki do specjalnej puszki na datki.

Współrealizatorem koncertu jest Fundacja Wygrajmy Razem.

Lokalizacja na planie PKZ

Plan piętra
Sala teatralna PKZ

Legenda

IkonaWejścieIkonaKasaIkonaInformacjaIkonaSchodyIkonaWindaIkonaWinda dla niepełnosprawnychIkonaWejście dla niepełnosprawnych
IkonaWC dla kobietIkonaWC dla mężczyznIkonaWC ogólneIkonaWC dla niepełnosprawnychIkonaGarderobaIkonaSzatnia